Usługi

Usługi

Manicure hybrydowy

Manicure to zabieg pielęgnacyjny paznokci dłoni. Polega przede wszystkim na nadaniu paznokciom ładnego kształtu, wygładzeniu płytki paznokcia i usunięciu skórek. To dobry sposób, aby mieć zadbane paznokcie niezależnie od ich budowy czy długości. Lakier hybrydowy w odróżnieniu od tradycyjnego, utwardzany jest w specjalistycznej lampie LED. Dzięki niej paznokcie są od razu suche i utwardzone. Manicure hybrydowy utrzymuje się na rękach nawet do 3 tygodni. Po nałożeniu lakieru hybrydowego paznokcie stają się twarde i nie łamią się, gdyż są utwardzone przez specjalistyczną formułę lakieru.


Manicure żelowy

Jeśli zapuszczanie paznokci sprawia Ci trudność, a jednocześnie nie przepadasz za częstym ich malowaniem, wybierz manicure żelowy. Przede wszystkim ta metoda stylizacji jest trwalsza, niż manicure hybrydowy. Żel nie ma zapachu, dlatego z powodzeniem może być nakładany kobietom w ciąży. Paznokcie żelowe do złudzenia przypominają te prawdziwe, a przy tym są mocne i trwałe, dlatego są najczęściej wybieraną metodą.



Pedicure

Pedicure – jest to zabieg pielęgnujący, który obejmuje ocenę stanu paznokci, skóry stóp, oraz zmian skórnych. Na optymalny zabieg pedicure składają się następujące czynniki: diagnostyka, oczyszczanie oraz pielęgnacja skóry i wyprofilowanie paznokci.